Pogledaj jedan post
Old 11.10.2011., 13:37   #5
Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post


Android 2,3, 3'' kapacitivni HVGA ekran, 5MP 720p kamera, 1GHz procesor i 512MB RAM-a, slide querty tipkovnica (pro).

Cijene:
- mini - 1500kn
- mini pro - 2000kn

Dakle, radi se o novom modelu koji je izašao u prodaju prošli mjesec.
Po svemu sudeći, radi se o fantastičnom malom mobitelu.

No jedna stvar me muči. Mnogi korisnici su prijavili veliki problem! Nakon otprilike dva tjedna korištenja, nakon što se mob zagrije prilikom dužeg razgovora ili igrice, dvije donje kapacitivne tipke polude i počnu se same aktivirat!
Čim se klikne na neku ikonu, uđe se u izbornik i u idućoj sekundi opet izađe, jer tipka "back" stalno radi. Jedino rješenje je vađenje baterije i čekanje da se mob ohladi.

Danas san obiša par dućana po Splitu (VIP, Tele 2, neki za mobitele općenito) i rekli su da se niko nije žalija.

Ima li itko ovdje ovaj model? Ako da, ima li problema?

Zbilja želim ovo nabavit, al ta frka sa tipkama mi je dala ozbiljno mislit..
Ja potvrđujem da nema problema sa ovim kapacitivnim tipkama kao i sa niićim drugim na mini pro. Osobno sam ga imao oko dva tjedna. Sad mi ga koristi rođak tako da mu ima nešto više od mjesec dana od kupnje i prezadovoljan je u odnosu na X8i koji je prije koristio i koji mu se restartao svako malo. A isto tako znam da nema nikakvih problema na mini jer mi ga prijatelj koristi već tri tjedna tako da smatram da taj problem ne postoji u nas, a vjerovatno nigdje više jer je mogao postojat samo na najranijim serijama uređaja kojeg su sad uklonili. Na tvom bih mjestu uzeo uređaj bez razmišljanja.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 11.10.2011. at 13:47.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom