Pogledaj jedan post
Old 04.04.2010., 21:30   #9
Quote:
winston_ kaže: Pogledaj post
Bivši kanadski veleposlanik u Jugoslaviji James Bissett smatra kako Hrvatska osim traženih uvjeta mora ispuniti i moralne zahtjeve koji su tu 'radi njenog dobra'.

ZAGREB, BOSTON - Hrvatska treba u cijelosti i javno priznati svoju ulogu u Drugom svjetskom ratu kao vjernog saveznika nacizma i sudjelovanje u genocidu protiv srpskog, židovskog i romskog stanovništva na svom području - napisao je bivši kanadski veleposlanik u Jugoslaviji James Bissett u svom članku objavljenom u rubrici 'Mišljenja' u bostonskom dnevniku Christian Science Monitor....

više na:
http://www.jutarnji.hr/kanadski-vele...--ratu/690474/
Jel to onaj sto mu je zena nasa Vlahinja-Srpkinja!
*ebem bi zivot.....Sta sve zene rade od ljudi. (Zamislite da se je Hitler bio zaljubio u kakvu Zidovku , il da je uopce volio zene )
Bio je jedan kanadski ambasador u Beogradu.... u dobu rata.....koji je pusto samo Srbe u Kanadu.

(Uf.....garant....tome Bissettu..... il je zena, il ljubavnica il snaha Srpkinja.
Sposobnijih ``profesionalnih zena`` i sponzorusica u zivotu nisam vidla. )

To mora da je onaj cija je pristranost omogucavala BiH Srbima najbrzi prelazak u Kanadu....dok su se muslimanima i ostalim izbjeglim u Beogradu.....gace tresle od straha i cekanja na papire u tom lepom sve-Jugoslavenskom velegradu.

Znam za kanadskog ambasadora u BG iz tog perioda. Al ne znam 100% jel to jedan te isti, jer mu se ne mogu sjetti imena.
A nakon silne bruke....onaj o kom nesto znadem......poco se osobno zalagati za spajanje jedne familije u Kanadi.
Ko kano da dokaze....kako je fin.....i nimalo pristran.

Ako se sjecam dobro....muslimani iz Kanade su se zalili drzavnim vlastima....kad su vidili da u prihvatne centre stizu sve samo Srbi iz BiH. Odu u Srbiju....i ugrozeni...
Onda se je jos i kanadska vlada morala suociti sa jos jednim pravim skandalom u Beogradu (malko kasnije) oko viza.

Mogo je taj Bissett napisati jos jedan clanak o tomu kako je kanadska tajna sluzba u dobu rata (1992-1995) uposljavala BiH Srbe (isto toboznje beogradske izbjeglice) da spijuniraju Hrvate i Muslimane. Znadem 10000000% da su to radili. Jedna njihova Srpkinja spijunasica je cak glumila Hrvaticu.....da bi mogla infiltrirati....Hrvate. Znam i ko je. I sta radi danas.
ONI su ko kano....bili objektivni.....a mi ostali sve Neo-Naciste. (sad bi im sve redom izpsovala......al neccu....moram biti kulturna).
A mogo je isto napisat jos jedan clanak....o tome.....kako njegovi Kanadjani nisu bili NI MALO neutralni.....sve do konca rata. A i tada....JEDVA. Valjda se obrukali.....

Zadnje uređivanje Fate : 04.04.2010. at 22:31.
Fate is offline  
Odgovori s citatom