Pogledaj jedan post
Old 11.05.2010., 23:13   #11
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nije glupo, naravski.


To je tip kose...kao što npr. postoji tipologija dvanaest Sunčanih znakova. A kako se do njega - takvog tipa kose dođe to je drugi par cipela. Može biti nasljednim putevima (serija 4.) a može npr. jako naglašenim Marsom.


Zato i otvorih ovaj topic da stavimo što više primjera i međusobnih veza u natalnoj karti.
Da,moguće...Jer opet Mars je i suvladar Škorpije,a on mi je u Škorpiji.Inače kosa mi je ravna,pada,gusta,a u osnovnoj školi pa negdje do srednje škole je bila baš jako gusta,teška,prava griva,sad je nekako malo ipak podatnija takoreći.

Nego,sjetih se još nečeg da pitam...Naime u vrijeme kad je Saturn tranzitirao kroz Lava(period 2005.-2007.)primjetila sam da mi je kosa strašno opadala,inače ono i gubitak tjelesne težine se osjetio,lupanje srca i sl...Al,konkretno pošto se govori o kosi,pitala bi na koji način utječe taj tranzit Saturna kroz vlastiti znak na kosu?Ja sam se baš čudila u tom periodu kako tako opada kosa,a zna se da mi je uvijek bila gusta,baš pregusta,duga...tad mi je baš bilo teško to vidjeti,ali evo prošao je taj period,kosa se koliko toliko oporavila,zadovoljna sam.Ali sad mi je to tek palo na pamet da je to bilo baš u tom peridou.Pa eto,ako ne sad onda možda da se i na to pitanje odgovori kad budeš mogla,možda bi to zanimalo i druge.

Zadnje uređivanje adiam : 11.05.2010. at 23:26.
 
Odgovori s citatom