Pogledaj jedan post
Old 08.05.2010., 16:37   #10
Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Kako samo zamjenuješ teze i pojmove.. pa to je strašno!

Kao prvo, mora li se imat seks sa svim što se voli, prema čemu se osjeća ljubav?
ovom rečenicom si samo pokazao da si ti taj koj brka pojmove.
a brkati ljubav i sex - e to je strašno.

dal ti uopće znaš što je ljubav?
tj, osječaj ljubavi?
sumnjam, jer da znaš nebi ti nikad palo na pamet brkati ta 2 pojma.

tehnički gledano ja se mogu zadovoljavat (ajmo reći sexat) i sa flašom pive (prejednostavno bi bilo da sam navela vibrator ili dildo ) pa to ne znaći da ću ih i voljet.

volim svog dečka i sa njime se sexam na isti način na koj moj prijatelj voli svog dečka i sa njim se sexa i frendica voli svoju curu i s njom se sexa (ajmo to tako nazvat)

kada naučiš razlikovat osječaj ljubavi od tjelesen požude ona možemo dalje razgovarat

Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
To što poturaš pod "ljubav" nije ljubav, već nekakav uvrnuti tjelesni poriv. U biti jednako protuprirodan, kao i kada bi netko želio seksati koze, ili mimoze. A ljubav sa tim nema veze! Kao što ni samoubojstvo nema veze sa hrabrošću i humanošću već sa kukavičlukom i nehumanošću.
a ovime samo pokazuješ koliki si tutlek (da budem pristojna) jer da si samo na 2 min sjeo i razmislio nebi ti palo na pamet mješat homosexualnost sa zoofilijom kao što tu neki tutleki (opet, da budem pristojna) mješaju sa pedofilijom.

jer, oet kažem, kad naučiš razlikovat osejačaj ljubavi od tjelesne požude lupit ćeš sam sebe po glavi zbog ovih rečenica.

ti maltene govoriš da homosexualci i bisexualci ne mogu osječat ljubav nego samo tjelesnu požudu.

sram te bilo,ali stvarno - sram te bilo.

Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Da ne bude zabune... istina je da se može voljet prijatelj istoga spola; voljet kao ljudsko biće.. isto kao što se može voljet i svoj roditelj, svoje djete, svoj nećak, svoj stric.. ili kao što se može voljeti ptica, koza, potok, domovina, jadran. neka fina pjesma... I to jeste ljubav! Ali to ne znači da se smije seksati sa svim što se voli!
i baš kad se ponadam da možda uspjevaš razlikovat pojmove ti ga generalno zas***š

i djeci je jasno da postoji više vrsta ljubavi, ljubav prema roditeljima, ljubav prema životinjama, ljubav prema omiljenoj plišanoj igrački...

ali tu ne govorimo o ljubavima prema prijateljima (i onima istiog spola) nego ljubavi prema dečku/curi/mužu/ženi.

ja se sa svojim prijateljem (bio muško ili žensko i pod pretpostavkom da već nisam zauzeta i da sam bi/gej) neću sexat, ne fala.
sexat ću se sa onim sa kojm sam u vezi

u prijevodu, sexat ću se sa njim jer ga volim u punom značenju te riječi.

Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Kužiš, Serpentine? Tvoja pozicija u djelu gdje kažeš "Ljubav je sve" - je kao da nas ubjeđuješ kako je sex muškarca sa napuhanom lutkom nešto ok, onda kao objašnjenje navedeš: "Lutku ionako ne boli, a čovjeku je super"... Ili kao da braniš seks žene sa psom, riječima: "Pa šta, nije li oboma lijepo i oboje su to htjeli?!" Serpentine, to je ružno šta pišeš, i osim toga doprinosiš odgojnoj poremećenosti društva. Preporučujem ti da uzmeš odmor, odeš negdje na par dana i o svemu u miru i u tišini razmisliš dobro, jer to je doista protuprirodno čemu pozivaš i što pravdaš, ne shvaćajući koliko je zapravo užasno to šta pišeš. Pozdrav

ne... to je tvoje viđenje mojeg "ljubav je sve" (makar mislim da sam reka ljubav je zakon) kojeg ne da si totalno fulao nego forum vrišti od epic fail-a (gamerski izrazi ftw!)

i opet, ti kao da misliš da među homo/bi parovima postoji samo fizička požuda.

i opet - sram te može biti.

p.s.

ako se netko sexa sa lutom ili vibratorom ili jednostavno nabaci drkicu nikom ne čini ništa nažao (molim te, o molim te drži pedofiliju i zoofiliju van ovog foruma i ovih primjera jer si degutantan) i to je samo normalan dio sexualnosti.

preporučam ti da pročitaš koju od knjiga o sexualnosti.
vidim da se zanje vrijeme vrte u dijelovima po kioscima za niže cijene ali ako ti je teško dati 10kn mogu ti i ja posudit koju.

nebi bilo na odmet da malo naučiš o ljudskoj sexualnosti van korica "svetih knjuiga"jer vidim da ti ona baš i nije jača strana
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline