Pogledaj jedan post
Old 09.05.2010., 04:37   #19
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
što je i Shady raspirio neobičnim komentarima..
dobro, kaj je homoseksualnost tabu tema? Ili joj se samo smije aplaudirati i odobravati? Ja nisam za tabu teme. Zašto da ne razmijenimo mišljenja pro et contra? A mnogi ovdje jesu da to bude tabu tema. Ja nisam ništa ružno pisao za homoseksualce, nisam pozivao na nasilje, na mržnju, nisam rekao da su tjelesno ištećeni.. Nisam ih diskreditirao na bilo koji nečoovječan način. SAMO sam rekao jeste da je homoseksualna veza PROTUPRIRODNA i dao sam čvrstu argumentaciju zašto tako mislim.

A ako ćemo pravo, upravo si ti taj koji je izuzetno grubo doveo u vezu homoseksualizam i šepavost (a to je tjelesna mana). Ja nebih mogao tako nešto grubo reći, jer šepavost je ljudska mana kao i sljepoća, grbavost... a homoseksualizam nije nikakav tjelesni poremećaj, već isključivo odgojni poremećaj. I svi ovi što se bune zbog mog gornjeg posta nisu ti skrenuli pažnju na tu grubu usporedbu. Toliko.
___
Za sve ostale. ako netko ima da mi argumentirano objasni moju grešku, rad sam svakoga saslušati. A neki poput serpentine nemaju šta reć na argumente koje ja iznosim, pa usljed nedostatka protu-argumentacije ocjenjuju moju nenačitanost, nerazumnost, i čak mi predlaže da mi posudi knjigu o homoseksualnosti "ako mi je žao dati deset kuna"?! To je bez veze.
Quote:
serpentine kaže: Pogledaj post
preporučam ti da pročitaš koju od knjiga o sexualnosti. vidim da se zanje vrijeme vrte u dijelovima po kioscima za niže cijene ali ako ti je teško dati 10kn mogu ti i ja posudit koju.
Serpentine, kad se izpuhaš možemo razgovarati. Ti si draga osoba, poštujem tvoju dobru volju... i ja ju imam! Nisam za nečovječan odnos prema homoseksualcima ali samo smatram da je homoseksualni odnos protuprirodan. Ja vidim da si ti ljuta, ali ti me samo vrijeđaš a ne obaraš moje argumente. Ja ću rado sa tobom disutirati kada budeš spremna razgovarati argumentima. Nikoga osobno ne napadam i ne omalovažavam pa ne dozboljavam ni da se mene osobno napada i omalovažava. A ono više puta ponovljeno, patetično "sram da te bude".. nikome ne dolikuje. Nema me za što biti sramota, takav sex jeste protuprirodan (objasnio sam gore zašto jeste). Eto, pričajmo argumentima od sada. Pozdrav
Shady is offline