Pogledaj jedan post
Old 16.09.2007., 10:54   #26
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
...većina doktora (specijalista) očekuje da će dijete od nekoliko mjeseci leći na njihov stol i raditi ono što oni zamisle...
Teško...barem u našem slučaju
Kad ga idu animirat, B. ne ferma igračku ni 2%, al zato proučava lice doktora ...Pa mi se desi da gotovo svaki put moram objašnjavat kako on zapravo radi sve to kad smo doma, al da mu trenutno treba vremena jer ne poznaje ni njih, ni prostor...Što je sasvim normalno i barem se tome ne bi trebali čuditi, a pogotovo ne davati dijagnoze iz rukava

Štrumfeto, B. ima 7 mj. al mu ne upiru još zbog sjedenja, pa mi nije jasno kako su došli do toga u slučaju tvoje frendice...S obzirom da smo tek ušli u 7. mj pretpostavljam da će se tijekom ovog mjeseca sam dovest u sjedeći položaj. Jedino su nam napomenuli da ga nikako ne potičemo - znači, bez stavljanja jastuka i sl. pomagala da bi on sjedio.

Da...i kad jednom kreneš po doktorima, jako se teško izvući iz toga...Nekad mislim da bi i najzdravijem djetetu našli nešto i eto brige roditeljima. Hoćem reći da je u vašem slučaju pedica možda i bila u pravu, možda bi kikač sam s vremenom sve napravio, a ovako je sad pod povečalom kod specijalista. No jedno je sigurno - vježbice neće odmoći
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom