Pogledaj jedan post
Old 21.09.2011., 01:22   #48
Quote:
Larix kaže: Pogledaj post
Mi smo isto naše dijete dali u Montessori vrtić. medoda je dobra, ali nažalost ljudi koji prenose montessori metodu su needucirani. Imali smo velikih problema sa odgajateljicama koje se svako malo mjenjaju (a to znači da uprava e valja, vodstvo). Govorim o Montessori vrtiću u Zagrebu, mandićeva 2. Odgajateljice djeci govore da su zločeta, kažnjavaju djecu tako da ih isključuju iz rada grupe i stavljaju u kut na razmišljanje, kažnjavaju ih tako da ih ostavljaju po cijele dane u prostoriji jer kao nisu zaslužili da idu se igrati u parkić sa drugomdjecom.
Ravnateljica vrtića, ne voli ništa čuti loše o vrtiću, a imatoliko toga lošega. Kada prigovorite, tada na vas gledaju kao da ste im uzeli kruh iz ruku. nažalost, svi oni dobro žive na račun roditelja (napominjem, u vrtiću najmanje ima roditelja koji su bezobrazno bogati, većinom su to roditelji koji su bili prinuđeni upistai djete u vrtić,jer isu dobili državni). Cijena vrtića je sada 2000 kn, a još vas traže da donosite kekse, maramice, salvete, WC papir...jer kao oni nemjau novca.
Montessori metoda kaže da u grupi treba biti najviše 15-16 djece, nažalost u vrtiću Montessori u Mandićevoj je 28 djece u grupi. Tu se vidi cilj: Profit
ispislai smo djecu i pokušali opet sa državnim i ove godine uspjeli. Djeca su presretna. Da, naša djeca u Montessori vrtiću nisu bila sretna! To se vidjelo na djeci.
ali vaša djeca nisu bila u montessori vrtiću možda u nekom koji se predstavlja tako Uglavnom drago mi je da su sada sretna, a to iskustvo je stvarno za prijaviti nadležnima (ako koji od njih radi svoj posao)
Mi smo zadovoljni Montessori grupom na Prisavlju
__________________
kocka do kocke kockicaaaa
Minda is offline  
Odgovori s citatom