Pogledaj jedan post
Old 19.02.2016., 11:08   #28
prvo, to je tvoj dom i nemaš se razloga micati, a ni bježati iz njega ili na bilo koji način se sklanjati nekome tko to ne poštuje.

a drugo, sve ti se ovo dešava jer još nisi prihvatila činjenicu da je između vas gotovo.

njegovi razlozi prekida su potpuno nebitni. gotovo je i prisili se priviknut na to.

prestani se ponašat kao da ste i dalje par, općenito ga tretiraj kao stranca u svom stanu, jer po ovome što ti priređuje svakodnevno on to i je.

ne vidim razloga zašto bi se dvoje ljudi nakon prekida nastavili gledati goli, zaključavaj se kad se ideš tuširati.
nema ti on šta dodavati stvari po kući, ti si sad ovisna samo i isključivo o sebi, ne očekuj, a ni ne traži njegovu pomoć.
njegovi komentari...a gle, pokušaj ne reagirat na njih, iako ti je još uvijek stalo do njega pa te zato pogađaju.
ako ti se plače, isplači se. pred njim. zašto ne? pa čovjek si.
definirajte točan datum njegovog iseljenja.
ako primjetiš da se datum približava, a da on ne mrda, nemoj biti lijena, nabavi prazne kutije pa trpaj njegove stvari u njih. tek toliko da vidi da misliš ozbiljno.

kad sama počneš poštovat svoj prostor i sebe, vjerujem da će i njemu dojadit potencirat svađe.

i da...okruži se dragim ljudima. puno je lakše prebrodit ovakve situacije kad imaš nekog pored sebe tko te spreman saslušat.
ne očekuj odgovore od njih, primjetit ćeš kako će izvuć najbolje iz tebe.

osobno sam imala slučaj gdje je bivši ostao još 3 mj. živjet kod mene u stanu, al sam imala tu sreću da smo se oboje ponašali civilizirano.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom