Pogledaj jedan post
Old 06.01.2017., 13:29   #10
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Tebi će krenuti kada se bivši odseli. Daj ga malo požuri da ode.
Pronaći ćeš sigurno nekoga, to nije upitno.


Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ti opće ne stojiš na mjestu. Napravila si jako, jako velik korak okončavši odnos u kojem nisi bila sretna.

To je velika promjena, u tvom slučaju, promjena na bolje. Daj si vremena, daj si zraka, postani dovoljna sama sebi.
Nađi nešto što te veseli, bilo trčanje, bilo ples, slikanje... posveti se curici, nemoj smetnuti s uma da je i ona doživjela veliku promjenu i da sa svojih 8 godina ne zna racionalizirati poput nas i treba joj pomoć da se nauči nositi s tim.

Glede nekog drugog, ako se osvrneš na svoja prethodna iskustva vidjet ćeš da se uvijek kada nekoga maknemo iz života, otvara prostor za nekog drugog, za novu osobu, nova iskustva, nove osjećaje.
moja curica mi je definitivno prioritet. ona je zapravo ta koja će najviše patiti u toj priči. mi smo odrasli, snaći ćemo se, a njoj ćemo olakšati što je više moguće (i koliko je moguće u ovakvoj situaciji)

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ljudi se razvedu i ostanu skupa živjet? Pa sama riječ razvod bi trebala značiti da se razvedeš i po pitanju smještaja.Pa to je ključno! Zakaj si uopće kretala u razvod prije neg kaj si sredila smještaj?
da, za sada zajedno živimo jer nam trenutačna situacija ne dozvoljava drugačije. niti jednome od nas to nije drago, ali za sada je tako.
puno je tu drugih okolnosti koje su se poklopile...

Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
DA, samo jedno pitanje...zašto je to tako normalno, tako apriori da se muž mora odseliti?
Zašto ne bi on ostao u stanu, skupa sa djetetom, a neka odseli ona strana koja je razvod i inicirala?
prvo, ne živimo u stanu
drugo, kuća je od mojih roditelja
da li bi ti ostao/la živjeti u kući roditelja tvojeg (bivšeg) supružnika, a njega/nju poslao da se odseli?
ja ne bih.
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom