Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 18:46   #17
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ajd nećemo dalje o tome da opet ne posiviš.

Inače, proučavanje teorija zavjera jedan je od mojih nastranih hobija. Reptili, denziteti, tajni projekti CIA-e, sva ta sranja. Čitam te stvari kad sam u laganoj depri, nakon par sati čitanja tih svinjarija padnem skroz na dno pa nakon toga stvari mogu ići samo nabolje. To ti je kao kad ujutro progutaš živu žabu - možeš biti prilično siguran da ti se cijeli dan neće dogoditi ništa gore.

Uvijek nekako dođem do toga da iza svake razvikane zavjere stoji neka krajnje banalna svinjarija. Ickea sam gledala kad je bio na našoj telki, prije nego što smo ušli u EU. Prvih pola sata je sasvim suvislo obrazlagao kako ćemo tamo ispušiti kitu jer će nas zatrpati svojim besmislenim zakonima i drugom papirologijom. A onda ga je u jednom trenutku nešto prehitilo pa je počeo laprdati o gušterima.

Nakon toga prosječni gledatelj izvlači sljedeći zaključak - onaj tko nije za EU je debil koji ganja guštere pa zato ajmo svi u Europu kao guske u maglu. Chemtrailsi imaju sličnu priču: avioni ispuštaju kerozin u atmosferu iz nekih tehničkih razloga. Što je prilično fuj samo po sebi i vjerojatno bi se dalo nekako korigirati ali bi to bilo prilično skupo. O tome nitko ne priča jer svi drve o chemtrailsima koji su teška bedastoća.

Zapravo, mislim da sam teoretičar meta-zavjera.
Tebi treba prepisati malo xanaxa, eglonyla, seroxata, fevarina, arsena i cijanida

Mene recimo fasciniraju vanzemaljci i bilo je već dosta samita koji se mogu naći na youtubeu sa desetinama, ako ne već i stotinama raznih ex i sadašnjih vladinih, NASA-inih, vojnih i inih dužnosnika i zaposlenika koji su na ovaj ili onaj način bili svjedoci postojanja i posjeta vanzemaljaca. I onda gledaš to i pitaš se tko je tu lud jer sve djeluje nekako šizofreno... ne znaš da li svi ti ljudi samo seru kvake ili uistinu ono wtf... primjer:
https://www.youtube.com/watch?v=4jssSCIShA0

i to sve recimo kao da se te konferencije nisu dogodile jer se o tome ne piše, ne čuje, ništa... priče o snimkama i zamućenja baza na mjesecu... priče o srušenim tanjurima... priče o suradnji s vanzemaljcima.... priče o eskadrilama neidentificiranih letjelica... i to sve priče od navodno ljudi koji pričaju iz prve ruke o svemu tome.

Suzdržao bih se od zaključaka.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom