Tema: Bolne grudi
Pogledaj jedan post
Old 19.08.2008., 01:00   #15
Bolne grudi

Evo ovako, djevojku mi vec neko vrijeme bole grudi, cak toliko da ne moze nosit grudnjak, nego samo siroke majice, i nemoze uopce lezat na trbuhu, kaze da ih nemoze bas ni dotaknut rukom jer ju boli, sad nemam pojma jel joj mogu kako pomoc, ili ako netko zna o cemu bi mogla bit rijec, jer pretrazio sam forum, i nasao 2-3 teme o boli u grudima, ali nijedna ne opisuje tocno njene simptome, ona ima 16 godina, i menstruacija joj treba zapocet u iducih par dana, mislim oko srijede-cetvrtka. a bol joj se pojavila, oko subote, sad ja sam mislio da je to normalno ovako pred menstruaciju, ali kaze da je ovo prvi put da je uopce grudi bole.

Sad normalno kazem joj da cu ic s njom do doktora ako treba, ali ona kaze da ne zna jos, da ce cekati poslije menstruacije, ako joj prode da je onda do toga, isto tako ju je sram pitat mamu, jer norm,,,, jest da je neugodno malo, ali kazem joj da joj je i mama zena da ce razumit itd... Ali evo ako neko zna do cega bi moglo bit, jel ko zna sta, ili je samo od menstuacije.


Hvala svima unaprijed!
St-St-St is offline  
Odgovori s citatom