Pogledaj jedan post
Old 02.05.2011., 20:27   #10
Quote:
Pjetra kaže: Pogledaj post
Svasta nesto se desava,a ja samo cituckam jer kad se docepam kompj.nemam vrimena za pisanje,drugima je sad vaznijema,doci ce i moje vrime! Vidim,Ziza koristi blagodati Sanatorija,uzivaj za sve nas!Goga,mogu misliti kako ti je bilo kad nisi mogla do svojih za rodjendan,a sta mozes,bit ce jos puno rodjendana,nema veze za taj jedan.Luna,ti si tako topla,optimisticna,ne sumnjam u tebe ni malo,obidji nasu Ivu svakako,vec vas vidim na toj njenoj znamenitoj terasi kako gustateA moja draga Ljines?Kako da te trgnem?Ajde da se nadjemo na nasoj rivi ,isprid Lasice,nema vise horizontale!Ja sam inace imala neku burnu reakciju samo jedan dan,brrr,necu ni da se prisjecam,ne ponovilo se!Dragi samo sta nije zaplovija,dica ok,to je to!Pozdrav svima!Dobrodoslica svim novim clanovima!
Tako te volim, Pjetra nasa draga, kad nam se javis!
Ti sve pomenes i tek na kraju, kao stidljivo pomalo-o svom stanju(hvala Bogu, da je brzo proslo) i ono sto te tistilo svih ovih meseci-muzicev posao!
Divne vesti, cestitam i eto, posle kise-dolazi sunce.
Hajde, molim te, eto divnog predloga da izvuces nasu Ljines-ma, da sam vam ja tu negde-sa sve ovim aparatom-pa bi po rivi udarile u spacirung( a ko zna, mozda mi ne bi ni trebao, kao kad sam prosle god. u Igalu bila, preko dana, klaj, klaj po rivi, bez aparata, i bila bas u ovo vreme-dakle bez prejakog sunca).

A nasoj dragoj Megyy, ne znam ni sama kako da odgovorim-ja sam u remisiji sto se tice RA-dakle, mogu se samo secati gde je i kako bolelo, ali ne boli vise a i po nalazima, dr kaze da je RA u fazi mirovanja. E, sad, sta je to bitno kod mene nastupilo, sta sam promenila, zaista ne znam. Mozda, posto se nekako to vreme poklopilo sa problemima sa plucima, upravo to veliko usporavanje , tj. ogranicenje u mnogim stvarima, koje ne bih svesno (barem tada, pre nekih 4 god. )napravila. Usporavanje u svemu-ne samo u kinetickom smislu, nego i u reakcijama, davanju sebi vremena da razmislim, da postanem strpljivija(velika mana mi je bila nestrpljivost), da umem da saslusam, da selektujem prave vrednosti od nevaznih sitnica, da ne stremim perfekcionizmu, da se pokusavam da smejem od srca svemu, da imam vise vremena za male stvari koje se samo tako nepravedno zovu, i da to vreme zivim u sadasnjem trenutku, nikako u nekim planovima(to je bila moja preokupacija, srecom, proslost nije)... Da, sad kad odvrnem film, vise polazem na prehranu, da bude sto zdravija i prestala sam pusiti.
Eto, pokusala sam , onako, odjednom, mozda ces reci-filozofiram, ali carobne pilule nema, ili je ja barem nisam dobila

Poljubac i sto brzu i duzu remisiju ti zelim, malena nasa Megyy
iva64 is offline