Pogledaj jedan post
Old 08.12.2011., 21:13   #5
Quote:
Marlea kaže: Pogledaj post
On je ujutro bio OK, popodne mi je bio čudan, nekako umoran, ne znam kako da vam to opišem.

Nalaz krvi je u opadanju: CRP je danas 58 => što je još uvijek visoko, ali pada. Radili su mu EEG (nalaz ne znam), neurološki je OK. Sutra mu rade lipidogram te ponavljaju sve krvne pretrage + štitnjaču.
Dr kaže da mu zapravo nije jasno zbog čega je kod njeg napravljen hitan prijem na neuropedijatriju jer neurološki je potpuno OK. On sumnja na zadnji sunus, ali mora napraviti još pretraga kako bi eliminirao xy stvari da bi mogao zatražiti magnetnu kako bi bio siguran.

U bolnici ostaje do daljnjega.



Dehidraciju mi nisu spominjali, mada on pije dosta tekućine. Za taj povišeni keratinin su mi u općoj praksi rekli da on upućuje na probleme s bubregom, ali mu je urin u redu pa im nije jasno.
Nema problema s mokrenjem.



Mučnine ( + proljev+temperatura+glavobolja) imao je 3 puta od rujna, ali sada ne.

Dr opće prakse, a i u bolnici su ga pitali da li ima problema s vidom, da li mu smeta svjetlost, rekao je da ne.


Nema.

Dehidraciju mi nisu spominjali, mada on pije dosta tekućine.
1.Nalaz kreatinina je najvjerojatnije slučajan,inače onako usput probelmi s bubregom se nemoraju uopće očitovati u nalazu urina,te poremečaja mokrenja. Siguran sam da će ga u Klaićevoj ponoviti zajedno s urejom.

Zsada i odavdje nevidim neku neurološku bolest,niti bilo šta osim neke upale u organizmu,ali naravno to će dr. u Klaićevoj razriješiti.
Javite rezultate nalaza.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom