Pogledaj jedan post
Old 29.03.2012., 15:54   #13
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Mene je mama uvijek šišala na kratko a nemam zahtjevnu kosu, dala sam se češljat, voljela ukosnice..to mi je bio najgore nešto u djetinjstvu.
Otkad sama odlučujem imam dugu kosu


Dok su mali možeš ih šišati kako god, kasnije je to već teže i treba poštivati i djetetove želje.
Nemoj raščešljavati kosu u kadi, mokra i zapetljana kosa nije baš užitak za češljanje, stavi regenerator, isperi, kad izađe van prosuši joj kosu pa onda raščešljaj.
Portraži regenerator za lakše raščešljavanje, meni je od nekih kosa grozna a od nekih (npr Guhl predivna i podatna i ne petlja se)

Ja imam dečke, stariji sad voli kratko, mlađi ima kosu ispod ramena, kovrče i ne diram ga uopće. Operem a ona kako ostane, bitno da je čista
Sve isto kod mene. Sjećam se frizera i suza kad su me šišali, a htjela sam dugu kosu.

Moja mala ima poludugu kosicu, nije joj baš previše gusta, ali je tanka i lako se petlja tako da joj je zbilja teško raščešljati. To radi onda MM jer je on jako pažljiv i manje je čupa. Ali naručila sam neku novu silikonsku četku kod frizera pa se nadam da će to pomoći kod raščešljavanja.
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom