Pogledaj jedan post
Old 05.07.2006., 11:08   #10
Quote:
agnessa kaže:
Ovdje nitko nikoga ne "zeza" (kako si se izrazio/-la) ali za takve stvari (tipa cijena i sl. usluga)treba ipak otići u jednu od ordinacija i posavjetovati se sa stručnom osobom. Forum je ujedno mjesto gdje osobe slobodno mogu izraziti svoj stav i mišljenje a samo se osoba s kompleksom može time naći uvrijeđena. Nezadovoljstvo sa samim sobom i dijelovima tijela proizlazi prvenstveno iz glave a to je prvo što će joj i estetski kirurg reći-ukoliko je zaista stručan i kompletan kao takva osoba.
Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom