Tema: Suskunlar
Pogledaj jedan post
Old 29.12.2011., 12:54   #3
mrvice, zaista ne znam više od ovoga što sam stavila u vezi castinga. meni je zapravo svejedno koga će tumačiti, jedino ne bih voljela da bude zlostavljač. ne znam kako bi moj želudac to podnio ... u jednom momentu su mediji pisali da će MY ipak biti turski michael (brad pitt), ali dok ne objave službeni casting ja to držim s rezervom.

na MY temi sam prije nekog vremena stavila likove iz filma, čisto da se podsjetimo ...

- father bobby (robert de niro)


- sean nokes, negativac/zlostavljač
(kevin bacon)


- snyder (dustin hoffman)


- john (ron eldard)


- tommy (billy crudup)


- shakes (jason patrick)


- michael (brad pitt)


- jedina ženska, carol
(minnie driver)


*********************

... s obzirom da su recimo glavni od ove četvorice brad pitt & jason patrick, a brad pitt je ipak bitniji od patricka, mislim da bi MY mogao biti michael (kojeg glumi BP), sarp akkaya bi po meni mogao tumačiti shakesa (uloga od JP). sumnjam da bi njih dvojica mogli glumiti uloge od roberta de nira ili dustina hoffmana - tu trebaju neki matoriji glumci. tko će biti ženska, socijalna radnica carol??? .. puno otvorenih pitanja ...

**********************

EVO DANAS PIŠE MILLIYET:

GT: BOMBA godine, "Tihi" (Suskunlar)! Timur Savcı doveo do SHOW-TV emisiju "Tihi" (Suskunlar), dijamant-krađe u zatvoru, silovali unutra, izlazak iz zatvora u potrazi za osvetom, priča o četvero mladih ljudi. Murat Yildirim, uključujući između vode glumaca "Tihi" (Suskunlar) početi u siječnju, ali je "Veličanstveno stoljeće" neće biti u lice.

link: http://cadde.milliyet.com.tr/2011/12...asi-suskunlar-

.... timur savci je producent, a ovo što se spominje dijamant, možda nam to govori ova kuglica iz trejlera?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 29.12.2011. at 13:12.
Mina is offline  
Odgovori s citatom