Pogledaj jedan post
Old 04.05.2005., 08:16   #9
Quote:
konjina kaže:
Prije bih se odlučio za ovu:
Honda Edition Nr 1., benzinska; 4,2 km/sat; 5,5 KS; 3,6 KW; širina noža 53cm, visina košnje 25-82 mm, težina 40,4 kg
Cijena 2599kuna
Bauhaus


Da li je tko na kraju kupio istu ?

-ok, koliko sam skuzio na fotki ta kosilica baca iza u kosaru, right ?
-Mene zanima kad se skine kosara da li ista moze kositi i bez nje, a da mi usta nisu puna trave.Konkretno, da li ima poklopac ili nešto što ne dopusta da trava ne leti posvuda vec ju laganu usmjerava prema dolje ?
-e sad ako ima poklopac da li se isti štopa (jer ak je malo visa trava u pitanju znam da se moja kosilica štopa iako baca na stranu bez da ima neki poklopac koji smanjuje snagu izbacivanja) jer mu poklopac dodatno smanjuje propusnost ?

Lp,
k
Kupio sam ja, jucer je testirana
Iz odredjenih objektivnih razloga malo sam zapustio dvoriste pa je trava bila poprilicno visoka. Zato sam najprije pokosio na visem polozaju, a kasnije jos jednom nisko.
Ima poklopac koji se automatski spusta kad se izvadi kosara. Inace, vadi se i stvalja vrlo jednostavno. Nisam pokusao kositi bez kosare jer mi za naknadno skupljanje trave treba barem tri sata. Radije sam u blizini imao tacke u koje stanu dvije pune kosare...
U svakom slucaju, s flaksericom mi je za cijelo dvoriste trebao cijeli cjelcati dan, bio sam zeleniji od islamskog fundamentalista, a jucer sam sve pokosio (dva puta) za pet sati (imam poprilicno veliko dvoriste). Procjenjujem da ce mi za redovitu kosnju trebati cca dva sata lagane setnje
Eto, do sada nikad nisam radio s takvim kosilicama pa ne mogu usporedjivati, ali ja sam (za sada) zadovoljan.
I jos nekaj, upalila je od prve, gotovo sam se prepao
__________________
Kol'ko kapljic - tol'ko let!
Propolis is offline  
Odgovori s citatom