Pogledaj jedan post
Old 22.12.2011., 20:37   #10
Ja upravo visim za svojim računalom i pokušavam od 15.00 do sad , dakle punih pet sati unijeti podatke o ocjenama za tri učenika.
Za sve ostale podatke sam, poučen iskustvom, unio jučer, a njima sam unio sve ocjene osim jedne za koju su danas odgovarali.
Dakle pet sati bezuspješno pokušavam u e maticu MZOŠ-a unijeti tri brojke. Do sada sam uspio unijeti dvije. S time da sam poučen iskustvom stotine ocjena unio onako kako su zaključivane.
Toliko o super skupim informatičkim sustavima koje kupuje ministarstvo.
Da ne govorimo o nekim drugim stvarima. Pred par godina su nas sve natjerali da položimo ECDL tečajeve. Odradismo to.Između ostalog i Power Point. Samo su nam zaboravili kupiti komplete za prezentacije.Imamo jedan u školi od šezdesetak profesora. Što da vam kažem..... Radimo kao zamantana. Koristimo svoju opremu za korištenje koje nam ne plaćaju nikakvu naknadu. Kada se jedna kolegica požalila na jednom seminaru jednom od prošlih ministarapažalila da moramo koristiti vlastiti interent, (to je bilo prije ADSL-a i flat ratea) rekao joj je da radi noću kada je jeftinije....
miggyd1967 is offline  
Odgovori s citatom