Pogledaj jedan post
Old 05.06.2007., 00:56   #1
Manjak plodne vode

u 20 tjednu trudnoće došla sam na redoviti pregled kod svoje ginekologice(dotad je po njoj,bilo sve u redu).nakon pregleda mi je hladnokrvno rekla da imam manjak plodne vode i da to može biti svašta(da se posteljica ne razvija dobro, da se plod ne razvija dobro, da se mozda samo razvija usporeno a i da ne mora biti ništa od toga jer je krivo mozda vidila) naručila me za mjesec dana i poslala kući krava. pametna kakva jesam odmah sam otišla kod drugog doktora po drugo mišljenje.
covik je bar bio iskren a i zabrinut onim sto je vidio odnosno nije vidio a trebao bi vidjeti(bubrege i mjehur bebe), te me uputio u zg na pregled gdje imaju adekvatnu opremu.
e sad su mi stavili trenutno dijagnozu koju sutra moram ici potvrditi u bolnicu.beba ima bubrege i mokracni mjehur, koji je dosta manji nego bi trebao biti a i protocnost između bubrega i mjehura je manja nego normalna.
ima li tko sličnih iskustava s obzirom da su mi u zg rekli da u najgorem slučaju u 22 tjednu moram napraviti abortus a u najboljem ostajem na inekcijama za povecanje mjehura i protocnosti do kraja tjedna?


unaprid hvala

p.s.inace ako sto znaci nosim curicu
slamka is offline  
Odgovori s citatom