Pogledaj jedan post
Old 29.10.2006., 00:18   #13
Quote:
tinitrus kaže:
Salicilna pomaže, ja sam je probao na sebi. Nakon toga mi je privatna dermatologica rekla da to pomaže.
Kao liječnik- stomatolog slušao sam sve medicinske predmete kao i uvažene kolege doktori medicine+dakako sve o liječenju struktura u usnoj šupljini a tu spadaju i zubi. Nemoguće je bit dobar u liječenju usne šupljine i zubi ako neznaš i osnove medicine. Nažalost, kako kod nas studenti medicine slušaju možda par sati stomatologiju naravno da ne mogu davati savjete o nećemu što nikad nisu čuli . Stomatolozi čija dakle naobrazba uključuje cijelokupnu medicinu+liječenje tkiva usne šupljine i zubi imaju ne samo pravo nego i dužnost pomoći svojim znanjem nekome tko traži pomoć. Kako ovo nebi završilo kao prepucavanje studentica i ispisivačica recepata ponoviti ću još jedamput :Salicilna 3% će pomoći
U dalje polemike sa studenticama i nezaposlenim ispisivačicama recepata neću se upuštati. Toliko vremena a i volje uistinu nemam
Ti i tvoja stomatologija! Imate svaki medicinski predmet po nešto sitno. Nemoj sada pomislit da podcjenjujem tvoju branšu, ali brate mili ti se puno preseraješ! Osim toga, studenti su najinovativnija populacija za savjete, stoga molim lijepo ne želim još jednu provokaciju sličnu tvojem kolegi koji govori potpuno isto kao i ti.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom