Pogledaj jedan post
Old 22.05.2009., 21:47   #15
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Gorka sol ti košta,barem kod mene oko 5-7kn 14g. I trebaju ti 4 velike žlice a sad koliko je to neznam ni sam nisam nikad vagao al tu je negdje 50-60g. Al nije strašno kao što se čini. Gubiš dan i pol. Najviše zamara što moraš stalno na wc svaki 15-20 minuta kad gorka sol prođe kroz crijeva, jer ono što popiš mora van.
Pa, sto se tice financija, nije to uopce skupo, to ti je cca 30tak kuna, a ja sam ti jedno pakovanje neofena placao nesto vise od 30Kn, a zbog toga sto sam pio tablete protiv bolova svaki dan, cijeli dan, trajala bi mi 2-4 dana, sto ce reci, to je nista, ako se gleda financijski.

A ovo kad pricas o WCu, pretpostavljam da pricas o proljevu, a ne mokrenju? I kod proljeva sam imao "srece" s time, pa sam taman nakon sto bih obavio WC, morao odmah natrag. Doslovno, taman se dignes, a ono se moras vratiti. Tako da sam upoznao i te divote s Crohnom.

Kao sto rekoh, trebam neko vrijeme da bih razmislio, da bih odlucio, ali cini mi se da cu "pasti". Samo jos ne znam kada. Ovaj vikend sigurno ne, ali razmisljam, mozda vec pocetkom 6. Moram razmisliti, odluciti se.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom