Pogledaj jedan post
Old 09.02.2012., 20:45   #19
Quote:
Prozerpina kaže: Pogledaj post
A jesi li probala sa čajevima? Marulja pomaže u stvaranju cervikalne sluzi, poprilično je gorka ali brzo se privikneš. Pokušaj s njom kroz par mjeseci, ali samo do ovulacije, što će tebi biti lakše kad znaš kad ti počinje. Kombiniraj s vrkutom, možda i konopljikom, samo u većim količinama(litru dnevno). Meni se od vrkute ustabilio ciklus na 30 dana, a bio je 35. Nešto sam malo štekala s maruljom, pa ne mogu reći, ali cure tvrde da pomaže!
da...probala sam najprije kapsule (ulje nocurka) 3 ciklusa i nisu pomogle ništa,potom sam prešla na vrkutu 3 ciklusa opet ništa..i evo ovo mi je 3ci ciklus da pijem vrkutu pomješanu sa maruljom a marulju do ovulacije ali nikakve ama baš nikakve promjene nisam opazila osim da mi menge vise nisu onoliko bolne kao prije...a sto se tice sluzi nikakve promjene...i dalje suha ko barut citav ciklus uz bjelkast iscjedak neznam dali sam spomenula da pijem terapiju za epilepsiju pa mozda i to otezava

uh postoji li ijedna metoda gdje plodna sluz nije potrebna a do zaceca moze doci i bez nje..??pretpostavljam da je to samo ivf??
donatela is offline  
Odgovori s citatom