Pogledaj jedan post
Old 18.07.2004., 21:47   #8
Quote:
herbert kaže:
choi, ... pardon, (mb) lok yiu croatia, ... mislim da smo apsolvirali sve teme na wc.hr tako da svaka daljnja rasprava ne daje nikakve rezultate i u konačnici se sve vrti u krug ... što se tiče truntica njegovo ime ti je u telefonskom imeniku, nazovi ga, reci da imas dva-tri prijatelja koji su zainteresirani za trening, dogovori se za termin i to je to, ... uostalom i ja sam na takav način došao u krug njegovih učenika, pardon jednog od graditelja treceg stupa ˝umirovljenog majsora˝, a ne na neku preporuku ili da sam prošao kakav inicijacijski test ... ljeto je u tijeku vecina ljudi je na moru tako da neceš imati nikakvih problema oko termina
usput sta ce mu ikakva reklama kad ionako uvijek ima dovljno ljudi koji dolaze na trening ... jos nesto ... sto se tice ˝pruzanja intelektualnih usluga˝ pogledaj koliko ti je 90 minuta instrukcija iz matematike ili fizike ... ja dajem 30kn za 90min !!! izbaci cigarete, kave, kladionice, sladolede, pive i ostala sranja koja ti u najmanju ruku štete zdravlju, pa ces vidjet koliko ti je budget u plusu i koliko imaš love za stvari do kojih ti je stalo tj odredi si prioritete u životu. ništa nećeš stvoriti ako se nećeš žrtvovati, ako ništ barem se odreci nebitnih i štetnih stvari.

usput SVI majstori bilo koje vještine nastoje imati što više polaznika, a u konačnici i para ... tko danas nešto radi iz ljubavi, entuzijazma ?!? pa, daj se stari saberi, svak nastoji izvuć što više iz tvog džepa. tako je svugdje. a wc nije iznimka po tom pitanju. uzmi u ruke kakav primjerak ˝black belta˝, prolistaj i pogledaj oglase o wc seminarima i podukama na zapadu, pa tek onda nastavi mudrovat i piskarat

bez brige za razvoj se brine lok yiu wing chun hrvatska ... reci nam choi kolika je tarifa u dubravi ... čist onak možda pređem kod vas.
mb? mislis na mario biljanic? nisam ja taj, ja sam samo ucenik... aaaaa, zato se nije htio naci sa mnom čegevara, jer je mislio da sam ja Mario...:-)
kazes apsolvirali i da nema vise smisla, da se sve vrti u krug...ma ne vrti se u krug....on se otpetljava, vidjeti ces...
znaci i ti si sudjelovao na wc.hr forumu...da ti nisi bio onako bezobrazan kao onaj mladic "siu nim tao" ili onaj koji je rekao da su svi sjebani u glavu?
uzmi u ruke kakav primjerak ˝black belta˝, prolistaj i pogledaj oglase o wc seminarima i podukama na zapadu, pa tek onda nastavi mudrovat i piskarat zar nisi rekao ti ili netko od tvojih da je glupo i nepotrebno ici na neke tako seminare koji se odrzavaju 1 godisnje?!

pa neces valjda preci zbog cijene? nije ti valjda puno kod Truntica?
a kolika je cijena...dođi i pitaj Si-Fu Marija.
choi is offline  
Odgovori s citatom