Tema: Bunar
Pogledaj jedan post
Old 09.11.2010., 19:13   #104
Quote:
hrv999 kaže: Pogledaj post
Ti armstrong si tolka budala da nemožeš biti veča.Pa daj se kontroliraj malo.Onda bi sva vodocrpilišta zabijala cijevi u zemlju na 3,5 metra!!!Daj malo pogledaj kvalitetu vode!kužiš?ja bum tebe otpelal na polje de ljudi špricaju s kojekakvim sranjima i zabili bumo cev v zemlju i pil buš tu vodu,pa da vidimo koliko sekundi života ti bu ostalo!Ne lemaj gluposti,jer nisi adekvatan da o tome pričaš i nekim dedama od 83 god.ti počni pit vodu s 3,5 metra,pa bumo vidli kak dugo buš živel.Ali onu s polja.Možda taj deda ima bunar koji nije blizu nečega kaj zagađuje i taj sloj vode je možda odvojen nekim proslojkom gline,al suviše je to obašnjavat nekome ko tebi.predugačko je i ne želim svoje znanje davati budalama.Pa čoveku na Vinici su ruže povenule,zato jer je imal vodu sa "čak"12 metra i popušil lepu svotu novaca jer umjesto prve bile 3 kategorija.Pa ti sad misli malo kaj to dela v tvojem organizmu.Nemoj molim te.Pa ja znam kaj je arteški a kaj je plitki bunar.Halo,čovječe!Malo prolistaj literaturu o bušenju,geologiji i sl. stvarima.
A ti hrv999 spadaš u kategoriju ljudi koji misle da su najpametniji sa svojim improvizacijama. Ajde idi ti bakice okolo tupi svojim pametovanjima, mene i ostale forumaše nećeš. Život mi se vrti oko kemije, a sad ti nešto ovdje kako ovo, kako ono, molim te idi dalje s ove teme jer ti ovdje nije mjesto. Po tvojim riječima tisuće ljudi bi već umrle zbog toga.

Oko centra vž-a voda je cca na 4 m, dok se udaljavanjem od drave razina spušta, u ravnici do 12m dubine. Ako si ti toliko pametan oko špricanja, koliko ja znam u centru varaždina nema nikakva oranica, e ček ček, da nije možda korzo?????, možda ondje špricaju opločnike da se ne razvija mahovina, ili koja kuća okolo pokoji trs ili vočku, pa daj molim te, suzdrži se glupih činjenica koje ne drže vodu. Točno znam da ćeš sada igrati na kartu, što onda sa kišom?? E pa kiša se temeljito pročisti do početka vodenog sloja, tako da takva voda nigdje u vž-u nije od vanjske vode onečišćena. Još jedan minus je tvoji.
Treći minus: okolica varaždina otprilike na dubini od 7m ima nekakvo kameno područje u obliku stijene preko koje vanjska voda gotovo i ne prolazi.
Kada smo već kod vode, jel bi ti dao ruku u vatru da je voda iz vodovoda čišća od one s zdenca, koji se negdje nalazi čak na 3m dubine. Pa mili moj pazi da se ne opečeš.
Imaš četiri minusa, ispadaš!!!

Vjerojatno si ti bio jedan od lakovjernih koji se dao navući kako bi trebao imati arteški bunar, da bi iz njega crpio eliksir života i jedini se mogao hvaliti sa tom činjenicom. Sorry popušio si onda foru, jer u vž- definitivno ne postoji nikakva razlika u kvaliteti vode: bakteriološki i kemijski.

Da, molim te odgovori na ovo pitanje.!!!!!!!!!!!!!!
1.Dali su i prije 10,20 i više godina kod kuće se radili arteški bunari????
2.(ako jesu) Jesu li i tvoji preci prije mnogo godina imali takve bunare.
P.S molimte nemoj se preznojiti oko odgovora na ova dva pitanja.


Sretno ti bilo sa tvojom crnom rupom(bunarom)
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom