Pogledaj jedan post
Old 19.04.2004., 00:44   #19
Quote:
hana kaže:
oh draga nova si pa ocito nisi primjetila da tvoji rituali ne bi opce bili zamaranje (baci pogled na US i Brown Acidovo cmizdrenje )
ajde ajde smiri se, ne nerviram samo je blesavo zazvucalo to tvoje "recu cu ti na pm"
ali evo sad me bas zanima kako kako ti to frces... pa da cujemo ili mi daj url na tu temu di si prije objasnjavala...

ok. nema frke.. samo sam primjetila da se svi tu dosta volite svađati i vrijeđati.. pa zato.. i neću djelovati bahato i egoistično... vidim da i toga ima i previše ovdje.

a šta se tice frkanja.
operem kosu, posušim je sa fenom, i dok je još topla od zraka, idem frkati. uzmem pramen (oko 20 ih je najbolje napravit), počeljam ga, stavim pjene (najbolja je definitivno ona za sjaj nova od pantene), i zarolam malo pramen (ko kad imate one frizure kao dredle koje izgledaju). zatim takav pramen narolam na dva prsta od vrha prema korijenu, i sa špangicom pričvrstim. tako sa svim pramenovima. najvažnije je da se stavi pjene malo na sve pramenove, i poslje još može i po cijeloj kosi dok je narolana. i to bi trebala držati kojih 3 sata, ne treba više. isto je dobro malo je zagrijati s fenom prije nego ideš raspustiti. kad skinem špangice, pramenove razdvajam sa voskom. naravno ne previše jer se onda kosa obijesi. kod rolanja jedino treba pripaziti da se ljepo narola, da ne strše vrhovi, jer kasnije to može ružno izgledati.

možda zvuči komplicirno, ali ne znam kako bi jednostavnije objasnila. za to mi ne treba više od pola sata (moja kosa je jako duga). i posle je kosa super. i frizura dugo drži. najbolje je ne špricati sa lakom, zato pjenu stavljam. i ne izgleda suho (zbog voska)i mekana je. najbolje šta tako ne oštećujem kosu jer nema previše vrućeg zraka i sličnoga šta se obično kod frizerke koristi (hauba i to).

evo, nadam se da sam vam pomogla!
Iva is offline  
Odgovori s citatom