Pogledaj jedan post
Old 09.10.2008., 22:56   #20
molili bih nekoga za pomoć oko moga problema,naime:MRIupućuje navrlo suspektan sitni mikroadenom u hipofizi parasagitalno desno,imam miom u maternici 7-8cm lijevo straga,povišen hormon TSH,PROGESTERON,ostali čitav niz hormona je uredan,u 11mjesecu ponove vadim citav niz hormona u Sarajevu na Koševu,to je ukratko o hipofizi,miomu i hormonima,ali moj problem je slijedeći:moj endrokrinolog mi je dala da pijem ćetvrtinu tablete LETROX 5 dana u sedmici a dva odmaram.Pijem vec mjesec i nešta,ali poćinjem osjećati tegobe kao što su glavobolje svakodnevne,visok tlak,nervozu,razdrazljivost,nesanicu,gubitak koncentracije i izostanak menstruacije!E taj me problem mući!Neznam dali je moguće da je LETROX to izazvao?Prošlu godinu kada sam otkrila da imam miom u 10 mjesecu,isto mi je bila menstruacija kasnila pa mi je ginekolog dao da pijem DABROSTON da je pokrenem sta se i desilo nakon uzimanj od 7 dana.Tek poslije sam saznala da mi hormoni nisu u redu i radila mr hipofize.Ja u biti nisam pametna kome da se prvom obratim za taj problem,ginekologu ili endokrinologu??Tim gore što mi je jedan dr. u travniku ,a drugi u Zenici!!Pošto je kod nas još uvijek nemoguče nači sve dr. u jednom gradu pogotovo kada je malen grad kao moj!!Znam da u svakom slućaju moram obići oba doktora,ali sam htijela pitati i vas dali ko zna šta o tom lijeku LETROXU I DALI JE ON MOGAO IZAZVATI KAŠNJENJE MENSTRUACIJE?Mada mi je prošlu godinu ginek.rekao da miom nije izazvao kašnjenje menst.pa sam zato i išla na daljnje pretrage.Ako netko nešta zna neka mi javi molit cu vas lijepo...jako sam zabrinuta....
TRAVNIK is offline