Pogledaj jedan post
Old 21.01.2012., 20:00   #122
Quote:
Ima kaže: Pogledaj post
totalni off, pa makar i dobila karton - bubi, jel se može organizirati kakva pobuna ljudi koji su zaglavili u administraciji, sad kad nam je i ministrica sama roditeljica posvojenog djeteta? to je jaaako bitno, i sama planiram posvajanje kad dođe vrijeme, a znam da su ljudi vjerojatno iscrpljeni od svega pa im ni na kraj pameti nisu pobune. možda. nudim pomoć, imam iskustva s organiziranjem tog tipa... i držim joj fige!!!

i iako si mi srcu drag, bubi , kakvo izumiranje?
to je tek prazna retorika, objasnila sam zašto to vidim koji post prije ovoga.
pasmine niču ko gljive poslije kiše, mijenjaju se i "dorađuju" i ovako, samo pod čvrstom paskom kapitala.
uopće ne nužno na pseću dobrobit.

Tesko, znas kako inace "pobune" u Hrvatskoj krecu a jos gore zavrsavaju, kao da se nista nije dogodilo.
B.A.B.E. , Rode i slicne udruge puno godina vec to "provode" no nikad nista.

Sadasnja ministrica je obecala smanjit kriterije posvajanja djeteta, i mijenjanje zakona. Vise nece bit dovoljno nazvat jednom u 3 mjeseca da bi bio "roditelj", morat ce se dijete i posjecivat. To je dobro i drago mi je zbog toga.




OT: sto se tice izumiranja, mislim na izumiranje odredjene pasmine. Naravno da se sve mijenja i svako zivo bice evoluira.
No problem je sto kao sto si sama rekla, ljudi previse uplicu prste u to i mijenjaju pasmine sve vise i vise. Za mene je to izumiranje vrste. Ako je odredjena pasmina po danasnjim standardima bila bijele boje, a za 10 godina je sarena, to je posve druga pasmina, bez obzira sto je ona na molekularnoj razini skoro pa ista, no eto promjenjen je gen za boju.

Ako je pas bijel, treba ostat bijel, ne crn, ne ljubicast!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom