Pogledaj jedan post
Old 02.02.2013., 00:59   #15
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post

To je po meni sad već banaliziranje stvari.

Da bi mi netko pokazao da me poštuje i voli ne trebam samo riječi ili djela, trebam cijeli paket.

.
Naravno da banaliziram , da ukažem malo ljudima koji tvrde da riječi nemaju nikakvu vrijednost, da ipak porazmisle o svojim upisima (nema ih na ovoj temi, ali ima na temi preko koje je proizašla ova tema)

Apsolutno se slažem s boldanim. Ali da vrijedi u oba pravca. Ako bi mi značile loše riječi, dok su djela dobra, zašto mi ne bi značile dobre riječi dok su djela dobra.
Riječi znače. Ne samo djela. To je poanta.

Kao što je higijeničarka u jednom trenu rekla (na drugoj temi, čini mi se)-riječi i djela ne bi trebale biti ili/ili.

Zapravo bih samu sebe zapitala što radim u vezi s osobom čije riječi smatram baljezgarijama. To bi značilo:
a)da su stvarno baljezgarije jer nikad nemaju pokrića (zašto sam pobogu onda s njim )
b)da nisu baljezgarije, ali uopće ne poštujem i ne vjerujem dovoljno partneru da bih mu vjerovala ako mi nešto kaže, smatram to baljezgarijom (zašto sam pobogu u vezi s osobom kojoj ne vjerujem i čije riječi su mi baljezgarija)

Tako nekako.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...

Zadnje uređivanje mrafica : 02.02.2013. at 01:20.
mrafica is offline  
Odgovori s citatom