Pogledaj jedan post
Old 15.08.2009., 00:28   #7
Suvlasništvo - Q&A

znam naslov zvuci nevjerovatan, ali here goes the story...
Majka mi je umrla kad sam imala 16, otac to nikako nije mogao prihvatiti pa je poceo nenormalno piti, trazio je valjda "izlaz" u alkoholu...
Zivjela sam s bakom koja mi je bila i majka i otac i sve... Baka i djed su mi bili imucni...Otac takodjer....
Prije par godina baka je umrla, imala je 92godine i ostavila je zemljiste meni i ocu, 50-50.... na atraktivnoj lokaciji...
On je svoj dio odlucio prodati i ja sam ocekivala da ce meni prvo ponuditi, jer negdje sam citala da i mora prvo meni ponuditi (nisam pravnik po struci, arhitekt sam....nebitno...)
i uglavnom on je to sve nabrzinu prodao meni nije ponudio, podmitio birokratski aparat, da moze covjek kupiti od njega....i da se prijenos napravi..
i eto ja ostala kratkih rukava.... a htjela sam kupiti...

na sve sam to sutila, na toj polovici zemljista doticni gospodin, koji je dosao sa rada privremenog u Njemackoj je izgradio neki kiceraj, po uzoru na orijentalni stil, sa kulama i ostalim elementima... nebitno...

sutila sam, no medutim, nakon sto je sve otac prodao, na kraju je otisao tako daleko da je bakin i djedov grob prodao...necu vise sutiti i planiram ga tuziti, jel se to uopce isplati? je li pravda spora i dostizna? ili je ipak najbolje da i dalje sutim i pomirim se sa tuznom istinom.....
TheGoddess is offline  
Odgovori s citatom