Pogledaj jedan post
Old 01.05.2016., 09:53   #60
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Tvoje iskustvo mi je prilično zanimljivo.
Iz razloga određenih sličnosti.
Zbog loših osjećaja u braku u kojem sam i danas imala sam isto takve potrebe kao i ti, odnosno na krivi način sam tražila izlaz iz očajnog stanja.

Obzirom da nam se iskustva ipak razlikuju, moja priča nije išla u istom tonalitetu kao tvoja u smislu pronalaska nekoga tko bi ubio fikciju, a stvorio realnu priču.

Gledano sa odmakom, da li bi ti ostavila svoj brak i muža da se nije pojavio On?

Jelo, znala sam da ces se prepoznati

Sto se tice razvoda, odluku sam donjela, tocno se sjecam tog trenutka, jedno ljeto prije odlaska u Hrvatsku - u vrlo specificnom trenutku sam skuzila da mi dijete pati zbog nase bolesne dinamike. To mije bio okidac.

Isto tako sam shvatila da zaista zelim biti u braku sa osobom sa kojom mogu normalno funkcionirati. Bez tih bijegova, sranja, glupavog zaljubljivanja jer sam bila emotivno neuhranjena.
Nakon toga su se desila neka grda sranja, o kojima cu ti na pm pisati.
Isto tako, ono sto je bitno za moju pricu je da sam imala apsolutnu podrsku okoline. Da je bilo drugacije - bilo bi mi definitivno teze.

"On", ljubavnik, se desio kada sam ja vec debelo bila izvan tog braka, tehnicki sam jos bila ozenjena, prolazila sam fazu strategije izlaska. Ono, financije stanovanje, egzistencija i slicne trice i kucine

Sto se desilo s njime bila je totalna romanticna, strastvena ludnica.
Totalni high. I on i ja smo bili duboko frustrirani nasim brakovima, nasli smo se i nastao je jedan ogromni BOOM. Mislim da su mi endorfini totalno divljali po mozgu, totalno sam bila opijena, luda, samoj sebi opet savrsena (jer sam se kroz njega ponovno zaljubila u samu sebe )

Medjutim, sve to skupa nije bilo realno, nas zajednicki zivot bio bi katastrofa, ja sam to znala, u pocetku malo manje, ali kako se ta afera nastavljala postajalo mi je to sve jasnije i jasnije.
I onda sam prekinula s njime. Otisla. Valjda mi je ponestalo endorfina
i i mala sam duboku potrebu srediti svoj zivot, zatvoriti taj brak, pobrinuti se za dijete, zaljeciti svoje rane i krenuti dalje.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom