Pogledaj jedan post
Old 02.10.2017., 11:55   #69
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Vuku me svakakve traume i vuci ce me sve dok me druga osoba,partner ne razuvjeri da nisu svi isti,da nisu sve iste,da ima boljih,postenih i vjernih osoba
Aaaaw jos jedna micica .

Meni se prosto sere od ovakvog stava.
Do kad i koliko se netko nekome treba dokazivat da nebi dobio etiketu "iste takve!!1!1"? Mjesec, godinu?
Sto ti radis u medjuvremenu? Sjedis u svojoj kuli i cesljas kosu dok ona ubija zmajeve koje si ti postavio oko dvorca i pokusava naci nacina da srusi tvoje zidove jer je ona oh tako posebna, a ti si jos vise oh oh posebniji.
Jednog dana kad ona pokaze svoje pravo lice, ono ljudsko, ono koje ponekad pogrijesi, onda ce ipak dobit etiketu "iste takve!!!11!1" jer da je fakat posebna trudila bi se vise i jace oko svog njeznog labuda .

Odrasli smo ljudi (barem ako se godine gledaju) i po meni tu nema mjesta nekom djetinjem "osvojimesada, pokazi da nisi kurva ko i sve moje bivse i slusaj dok pljujem o njima jer su samo one bile problem, ja sam oh tako divan i oh tako poseban, stovise bezgresan" stavu.

Svi mi imamo prtljagu i zidove. Svi mi zelimo biti voljeni i u vezi s nekim tko vidi koliko smo najdivniji ikad, ali ocekivati da ce netko puzati kroz blato da bi dobio (mozebitni) biser na kraju je besmisleno.
Ako ne mozes rijesit svoje probleme sam sa sobom, ako ne mozes rascistit proslost i ostavit ju tamo di joj je i mjesto, nemoj onda ocekivat da to netko drugi moze u tvoje ime.

Na kraju dana cete oboje biti mizerni. Ona jer se njen trud nikad ne cijeni dovoljno, a ti jer se ona eto ne trudi na nacin na koji ti zelis.

Imat zidove je okej.
Ne uletat u odnose full force, all shields down je isto okej.
Ocekivat da ce se netko borit sa tvojim vlastitim iskrivljenim vidjenjem tvoje proslosti, proslih odnosa i svega ostalog - nije okej.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom