Pogledaj jedan post
Old 23.11.2006., 19:47   #88
Quote:
Saharun kaže:
Gledao sam nedavno emisiju o ispitivanju kristala vode, kada je jedan japanski znanstvenik pokazao kristale vode koji se formiraju kada im je puštao glazbu.
Pa je tako pustio nećiju 7. sinfoniju i kristali vode su se formirali u jedinstveni sedmerokraki kristal.

Kako je voda znala da se svira 7. simfonija?

Onda je nekidan bio nf film o invaziji, gdje tisuću jedinki čine jedno biće. Pa mi pala uspredba.

Jedini element koji je u svemu živom na zemlji je voda. Voda je u čovjeku, životinjama, biljkama. I voda jedina čini krug. Iz mora u oblake, iz oblaka u rijeke, iz rijeka u čovjeka, iz čovjeka opet u rijeku, more.

Iz vode je sve nastalo. Čovjek se rađa u vodi, plodnoj vodi, u njoj oživi, u njoj se razvija do trenutka ulaska u zračni svijet.

I ajde da prihvatimo vodu kao živo biće, jedinku na nivou molekule ili nečeg drugog, koja razumije, pamti, a ona je onaj iskonski element nastanka svega živoga.

Prolaskom kroz čovjeka, koji ima 90% vode, dolazi u dodir sa molekulama vode u čovjeku, memorira njihove informacije te prolaskom kroz čovjeka dolazi u more gdje u "centrali" pohranjuje dobivene informacije. Koje su opet dostupne svim molekulama.


I tako voda sazna i za 7. sinfoniju, prepozna je i formira sedmerokraki kristal.

ajme savršeno....ovo će meni ubrzati posao....sada ću lijepo u labos donijeti orkestar..pa će mi molekule vodice lijepo raditi onak kako ima ja kažem...nemoj mi solvatizirati supstrat....daj molim te ....ali ko boga te molim nemoj mi se igrati sa ovom reaktivnom skupinom.....ajde sada se samo povuci u donji sloj jer mi to full treba...i daj ajde se molim te udruži sa jodozobenzen-diacetetom i DMSO-om i isformiraj mi lijepi međuprodukt....evo mislim da od danas više nema problema..od danas voda za mene nije više polarno protično otapalo već inteligentna ljepotica.....moj život je full lakši nakon ove informacije...vauuuuuuuuuuuuuu thx....
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).

Zadnje uređivanje Bajum : 23.11.2006. at 20:36.
Bajum is offline  
Odgovori s citatom