Pogledaj jedan post
Old 21.03.2008., 23:16   #9
Quote:
gogiva kaže: Pogledaj post
Menzis ko menzis on nema veze sa trudnocom .Koliko god da je obilan i to sto traje i do 7 dana ne utjece na zatrudnjivanje.
Ja osobno sam ne svaki mjesec (otp.svaka dva do tri )imala jako obilna prva dva dana s tim da sam prvi dan malte ne doslovno znala na wc-u prosjediti koliko je flusalo sto u ugruscima sto kroz trkucinu,jednom sam cak zavsila na infiziji i transfuziji koliko sam krvi izgubila u 2 dana.
Moj savjet ti je ako imas dobrog ginica da se s njom posavjetujes oko toga jer znam da hormonalne tablete jako dobro reguliraju menzis i smanjuju kolicinu istjecanja krvi.
A s obzirom da radite na bebi zamoli ju da ti bar dva mjeseca uzastopno nakon menzisa prati na UZV sta se desava sa maternicom,da li dolazi do ovulacije i tu mozes saznati kada je vrijeme.Proces je malo zeznut s obzirom da se mora svaki dan ici na UZV od nekog 10 do 20 dana ciklusa,ali se isplati.

I ne placite nad svakom menstruacijom jer cete si zivce poderati.

Ja sam inace protiv ikakvih tableta, jer ne volim nikakve hormone piti, a inace mi je menstruacija regularna. Da li se te tablete trebaju prestati piti par mjeseci prije nego zelis ostati trudan ili istovremeno pijes i pokusavas?
Sto se tice ovulacije, poprilicno dosta imam sluzi kad imam ovulaciju ali sad vise ne znam da li ima jajasca u tom iscjetku ili ne?!
Vec smo ih lagano i poderali vjeruj mi.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom