Pogledaj jedan post
Old 06.01.2011., 15:03   #1774
Quote:
Kalira_bei kaže: Pogledaj post
Sinoć sam se nakon dugo vremena čula sa jednom starom prijatejicom. Zbog obiteljskih problema je prije par godina krenula kod raznih vidovnjaka. Uglavnom završila je kod Brace sa Srebrnjaka. Jedno vrijeme je bilo sve bolje, nakon čega je sve krenulo nizbrdo u 5. toj brzini. Nakon svega što se doma počelo događati , završila je na psihijatriji. Ukratko, stvari su se same premještale, padale sa polica i sl... /između ostalog je promijenila karakter milion posto. Počela je krasti i raditi gluposti. Bila je prgava, samoživa, egoistična...uglavnom se pretvorila u nekog drugog. Odarasle smo zajedno i ta nagla preobrazba mi je bila šok.../

Sada je u karizmatskom pokretu. Tvrdi da je sve bolje od kako je na prvoj misi nad njom svečenik molio i polagao ruke. Uglavnom, tada je ona pala u nesvjest i govorila bljuvotine, ali nakon mise je bila ok. Sada ide i ona i cijela obitelj redovvito na službe. Uglavnom je ispalo da je njezina rođena baka nešto petljala sa magijom, ali da je najgore prošla zbog Brace...
Ja sam sretna zbog nje, i njezine obitelji jer se sve sredilo...i zato što je ista osoba kakvu znam tolike godine...
poštovanje
i ja sam bio uspješan obrtnik 3 lokala , novi kombi itd. dok nisam 2006 god. vozio jednu grupu kod brace na srebrenjak ,a odbio sam uči unutra (još sam ih i sprdao što idu tamo) . od onda sam doslovno propao preko noći ostao sam bez kombija i lokala i još sam bez posla ne mogu stati na zelenu granu nikako ne znam jesu li i mene urekli.
majdo10 is offline  
Odgovori s citatom