Pogledaj jedan post
Old 29.12.2011., 13:17   #14
Quote:
sarea kaže: Pogledaj post
pa probaj s njim razgovarati o tome....reci mu šta te jako pali i šta želiš da ti radi i neka on tebi kaže šta njega pali i šta želi on da ti njemu radiš....možete i tokom seksa o tome...zašto ne probati a i vidim da je dosta sramežljiv...koliko imate godina? probaj ga malo nacugat ali samo malo i onda se seksaj s njim pa ćeš vidjet kako se pomalo opušta.bit će ko divljak ...po meni on nije opušten i čini se jako napet i prati sve što radi jako dobro...možda je imao ružnih iskustava prije....
ako želiš da ide brže uhvati ga za guzu i natjeraj ga na brži ritam rukama kako tebi odgovara,vjeruj mi pali
Čini mi se da je imao manji broj partnerica nego ja partnera, tj. općenito mali broj za muškarca od 28 godina. Inače je i jako sramežljiv i jako pazi kako se ponaša, kako priča i sve preda mnom. Inače često cugamo jer smo mladi pa i izađemo, al nije to to, opet me ne ljubi i nije strastven.
Znam ja što znači pravi muškarac. Ovaj se ni ne usudi npr. klitića dirati točno vidim, kad ga i dirne onako nije siguran dal je dobro pa si valjda misli bolje onda da joj ga samo stavim. Makar paše to meni, dapače, al voljela bih da prijeđemo na višu razinu.
Ima istine u tome kad te jedan pojebe onako kako spada, istinski, teško je zaboraviti ga. Tako je ne mogu tog tipa s kojim sam prije njega bila (i na početku veze ga i s njim prevarila). Taj tip je SAVRŠENSTVO. A imala sam i prije njega pravog muškarca u seksu. Ovaj da me bar ljubi kod seksa ak niš drugo. I tu i tamo macu dirne.

Zadnje uređivanje chimpa29 : 29.12.2011. at 13:26.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom