Pogledaj jedan post
Old 29.05.2004., 19:46   #11
Quote:
Thurgood kaže:
u kampove i ljude tamo sam jako dobro upućen i ti drobiš gluposti. jedini koji odgovaraju tvoj opisu su česi, slovaci i poljaci i uopće ih ne krivim što ne troše jer nemaju.
Poljaci i Slovaci su malo više kulturniji od Talijana. Ja govorim eksluzivno o talijanima koje sam sa SVOJIM OČIMA vidjela na Bol-u.

Quote:
Thurgood kaže:
čak sam jedne godine gledao da mijese svoj kruh, ali zato nisu ostavljali smeće, isto kao što nisu ni talijani, nijemci ili austrijanci.
I ja čak svako ljeto gledam kako HRVATI ili GRAĐANI Hrvatske kopaju po smeću, jer nemaju nikaj. A Hrvatska bih mogla biti bogata zemlja, samo po turizmu.

Quote:
Thurgood kaže:
JEDINI koji smeće doista ostavljaju smo mi koji volimo lijepu našu i srodni nam balkanski narodi
Sa ovim se mogu složit.


Quote:
Thurgood kaže:
glede restorana - pa nisam valjda idijot ostaviti 200 kn za večeru za 2 osobe? pa što misliš da su turisti glupi ako imaju novaca, ili ako su u gostima? treba još malo dignuti cijene pa će biti prometa
Ne treba se ići svaku večer u restoranu. Ali baš da donesu SVOJU hranu iz SVOJE zemlje je čisto ciganstvo. To nisam NIKAD u životu vidjela u razvijenim zemljama. Ajde malo na Francusku rivijeru i donesi svoju paštetu iz Hrvatske, pa mlati tamo po sendvičama, da vidiš kako bih te građani gledali.

(BTW na Bol-u možeš pojest dobru večeru za 60kn)


I pitamo se zakaj je Hrvatska u QURCU.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom