Pogledaj jedan post
Old 19.11.2009., 09:12   #19
Ma nema na čemu! Žao mi je da vam nemogu reći nekaj ljepše o tome, jer sam se i ja nadala nečemu potpuno drugačijem od "Centra za debljinu", a na kraju ipak ispada da je to samo neki bezvezni odjeljak koji će prikupljati lovu u naše zdravstvo
Kada sam otišla na pregled tamo, nisam ponjela nikakve nalaze; a sada vidim (pročitala sam post od bjelovarcanke) da traze da se donesu neki nalazi. Kao kaj sam rekla i u prvom postu, ja NAMJERNO nisam donjela nikakve prijašnje nalaze jer sam očekivala i bila uvjerena da će mi tamo napraviti sve kaj je potrebno i da ću imati "friške" nalaze tamo... Ali štanga. Nikaj od toga! Stvarno neznam zakaj je onda potrebna uputnica za endokrnologa kada nikaj ne rade nego te samo saslušaju
I ne, nejdem na kontrole gore. Stvarno mi ne pada na pamet ići gore samo zbog vaganja ili slušanja nekih glupih predavanja o prehrani i načinu života. Sve to mogu pročitati na netu kada me zanima, i sigurno mogu naći bolje informacije nego kaj bi ih odslušala na predavanju gore Dakle, mislim da je to stvarno samo gubljenje vremena!!
A kaj se tiče samostalnog pokušaja... u neku ruku i jesam nekaj poduzela. Nakon dugogodišnjeg nedijagnosticiranja, odlučila sam ići do kraja (ma kako god bilo) i doći do konkretne dijagnoze i liječenja za moj problem sa hormonima. koji je i uzrokovao moje kilice Naše zdravstvo je, kao kaj već i znamo, u stvarno velikoj katastrofi, i godinama su me samo zavlačili sa "to su ti policistični jajnici; evo- pij pilule i biće ok" sranjima. Nije bilo ok. Sve mi se od tada pogoršalo, i štitnjača mi polako otišla k vragu... Pa eto... pokušavam sada prvo to srediti, a onda ću i kilažu
__________________
It's not who you love. It's how.
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom