Pogledaj jedan post
Old 01.04.2008., 13:49   #33
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
takav sam dojam dobila obzirom što ti otac radi a i da imaš penthouse u gračanima. Sorry nisam te mislila uvrijediti i nemoj se ljutiti na svoju cimericu.

Znam da si imala obrt i dobro je da si ga zatvorila obzirom na svoje stanje. To je najbolje, raditi ćeš opet kada se bebica rodi i kada prođe ti porodni.

ti si napisala da ti doktor nije sjeo. Ja osobno nikada ne bih išla doktoru koji mi nije sjeo povjerenjem i koji mi ne odgovori na moja pitanja koja pitam. Ali to je moje mišljenje.

Ako si tako odlučila, onda je to ok.
Uopće se ne ljutim nego mi je žao ako si stekla krivi dojam o meni. Ne kažem da je to nešto loše kaj si napisala ali ja fakat nisam takva...
Što se stana tiče, kao što sam već napisala, dobili smo ga po ful povoljnim uvjetima jer je tata sudjelovao u izgradnji, a radi se baš o penthouseu jer je on uvijek površinom najmanji u cijeloj zgradi, a drugi su nam bili preveliki a time ujedno i preskupi.
Jasno mi je kaj hoćeš reći glede doktora i imaš pravo ali sad sam se već odlučila a i nije loše imati nekog poznatog u bolnici (nažalost, ali svi znamo da je situacija takva) a u drugim bolnicama nemam nikoga. Meni je glavno da je on kao doktor ok, da zna svoj posao a to kaj ga ja nemrem pitati dal smijem na more ovo ljeto jer je on u gužvi i nije toliko bitna stvar.
kayah is offline  
Odgovori s citatom