Pogledaj jedan post
Old 17.09.2008., 21:02   #90
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
. Tatu sam takoder puno puta cula kako jeca iza zatvorenih vrata,on do dan danas nije pronaso novu zenu, vjerovatno ce na nebu nastaviti ljubavnu prucu sa mamom. Jako su se voljeli.


Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
Meni je to da sada sve ucinilo jako cvrstom osobom, ambicionznom i punom zivota i zivotne energije, trebalo mi je vremena, ali sada mogu reci da vise nemam nikakve veze sa maleom uplasenom curicom sa pocetka price. Neznam.. valjda mi je to sve dalo poticaj da budem jaka kada znam koliko sam toga prosla vec kao mala i upoznala se sa prolaznoscu zivota.
covjek pocinje grist. i svaki gubitak od tebe stvara jos samo jaceg borca, jer znas da se ne mozes tako olako predati, doći nekom na rucak kad nemas za jest, doci nekom kad nemas za rezije..i stvarno je onako kako je nietzche rekao: sto nas ne ubije, ojača nas.

problem je sto ja, npp, ne zelim biti toliko jaka. zelim se opustiti. ne misliti na "sto ako", ne bojati se da cu jos jednom ostati sama (u mom slucaju, radi se o smrti oba roditelja i jednom napustanju-velika ljubav)..a bojim se.i zato sam neki glupi ziheras.sve radim sama, za sebe, da ne ovisim o drugima, preopterecena sam svime i ne mogu se prepustiti. stalno se bojim da cu opet bit sama i bit gladna...jer sam bila jako sama i jako gladna..

cuvaj tatu lipa i grli tog covjeka
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom