Pogledaj jedan post
Old 05.01.2013., 04:00   #79
panicarka,

ja mislim da si se jednostavno uspanicila i prebrzo donijela zakljucak.. Pogledaj tko je pisao taj komentar tamo na tom forumu longecity..i vidjeces da je to napisao netko iz croatia i zove se andrej(y).. Ni u tom tamo postu ni ovom ovdje nema nikakve marketinske manipulacije , bar ja ih evo ne vidim a veliki sam skeptik )

Citam sve ovo o cemu bigfear je napisao i ne mogu povjerovat kako ima slicnosti sa onim sto ja zivim trenutno i posebno elementi kao hipotalamus,kortizol GAMA , djeluje mi da su resenje ove enigme (simptomi koje je bigfear opisao)

DA jos nesto kazem,..naravno da ovo nije univerzalni lijek.. Medjutim ne treba se ignorirati da je potencijalna solucija za mnoge osobe.. recimo ni Prozac i sl nisu univerzalni lijek pa opet ih lijecnici pripisuju svakome ko se zali na depru i stres i to bez ikakvih testiranja i pokusaja saznati,sto to nije u redu.

ashwagandha moze pomoci nekima kod kojih koji imaju te i te simptome.. naravno, mnogi mogu se identificirati u tom opisu iako je krajnje pogresno. Recimo prije 8god. da sam u periodu kad sam imala neki poseban stres,anxiety, slaba energija, los san itd itd. i uzela ovaj lijek sigurno mi ne bi pomogao. A tada bila bih sigurna oko toga kakvi su simptomi i kojeg su inteziteta. Medjutim, SADA ovo kroz koje prolazim je tornado naspram toga prije 8god koje tada sam dozivela isto kao tornado i bila uvjerena da gore ne moze bit . ? ) dakle, komplikovano je i naravno da ce mnogu uzeti ashwagandha a mozda sa te njihove simptome bolje je uzeti ekstrat nevena, magnezijum i slicno )
Estelle is offline  
Odgovori s citatom