Pogledaj jedan post
Old 09.03.2015., 16:32   #11
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Baš razmišljam što da napišem. Šutio sam dosad, samo sam pratio što se događa. Nekako me strah i započeti. Grlim ženu, tješim je - i šutim.

Da će mi nedostajati, neupitno je. On, Aby i Didi, to su mi bili krunski dragulji. Ne samo DZ-a. Sve njihovo čitam, katkad i po nekoliko puta. I što god da kažem, malo je. Možda je i bolje da šutim.

Počivao u miru.
pa, ne mora se svaki put ni puno razmisljat, sto uopce ne znaci da sutnja ne zna bit i podcijenjena.
i sto uopce ne znaci ako razmislimo da cemo dovoljno razmisliti.

ipak, zar i ovaj pdf na kojem je i lastan i cp.tar ostavio znacajan trag, i to bih rekao da je ostavio na vrlo strastven nacin, zar se na ovom pdfu i ne radi o tome da pokusamo iz te konfuzije sutnje nekako uobliciti, stvarati neki red, redove, smislove, usprkos tome sto je to u nekim mjerilima sizifov posao u najmanju ruku, ali eto, nema nam druge, ne znam koji bi drugi bio izbor, zato valjda i postoji ovaj pdf..

..i eto, koju bi mozda poruku lastan ostavio, ne zeleci sad uopce pokusavat imitirat ili interpretirat lastana, ali eto, da barem vulgarno pokusam objasnit, pretpostavljam da bi se u nekoj derivaciji to moglo pojednostavnit na.. valja nam razmisljati, valja nam nam osjecati i bit osjetljivijima, valja nam i sutjeti, naravno, ali valja nam i pisati i tako mozda se suociti sa strahovima i mozda nauciti nesto o sebi.. ako je to uopce bitno, ali kazem, mislim da nam nema druge..

naravno, ne tjeram te ovim da pises bilo sto, ne ucjenjujem, razumijem, ali sto ti mislis.. da mene nije strah ako jedan hekatonhir zasuti, ako odluci zasutjeti, ako njemu ponestane rijeci?
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom