Pogledaj jedan post
Old 17.01.2016., 13:17   #5
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
... na neki nacin me optuzila kao da sam ljubomorni tip kojem nikad vise nista ne treba pricati.
Ma nije valjda !
Pa kako je uopće došla do ideje da si ti paranoičan u tim "vara me sa onim kojega vidi 3 puta godišnje" idejama . Ti ljubomoran bez razloga ? Ideeeš pa kako je to pomislila.Ti ? Kaj got!
Kao ŽMK (žena , majka, kraljica ) šta ona sa 40 ima piti kavu i smijati se nečijim muškim duhovitostima zauzetog i pristojnog poznanika iz inozemstva. Ima samo sa tobom piti kave i tebi se ovako lepršavom i duhovitom smijati nu.
Smijala se sa njim na 10 minutnoj kavi 4 puta na godinu ? Sa poznanikom koji dolazi u posjetu 3-4 puta godišnje ? Vara te sigurno a možda je i trudna sa njim.
Majko mila...


Ovo je sve ironija i sarkazam da ne buš mislio da sam ozbiljno mislila.
Mada meni malo sviće zakaj ti misliš da te vara.Mnoge bi žene imale to na umu uz ovako "blagog i tolerantnog" a nadasve razumnog muža sa kojim je milina biti koliko je emancipiran.
Koji bi joj branio da pije kave i sa frendicom koja je rastavljen. Kao kakav primitivac (samo usporedbe radi )
Dakle ajd ti nama reci koji tebe to kompleksi i frustracije muče ?
Kaj je uzrok svim ovim napuhnutim projekcijama ? Stariš ? Imaš neki seks problem ?
Muči te posao ? Nisi sebi više napet ? Nemaš love ?
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom