Pogledaj jedan post
Old 06.01.2017., 19:36   #26
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
moja curica mi je definitivno prioritet. ona je zapravo ta koja će najviše patiti u toj priči. mi smo odrasli, snaći ćemo se, a njoj ćemo olakšati što je više moguće (i koliko je moguće u ovakvoj situaciji)
Ako ćete vas dvoje biti razumni, lakše će proći kroz to. A vidim po tvom upisu koji si napisala u međuvremenu da ste suglasni po pitanju vremena koje će ona provesti s njim.

Prije xy godina sam čitala slikovnicu koja je za svrhu imala pomoći djetetu čiji roditelji se rastaju. Ne sjećam se kako je priča točno išla, no poanta je bila u tome da se djetetu razvod prezentira na način da su roditelji prijatelji, a ne žive svi prijatelji zajedno...

Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Tražiti zaljubljenost nakon 12 godina....to je iz serija, iz sapunica..U stvarnosti to traje puno kraće.
To ne stoji uopće.
U braku sam preko 15 godina i dešavaju mi se trenuci kada doletim do njega, primim ga rukama za lice i velim mu da sam se opet zaljubila u njega.
Jasno, ako nema ljubavi nema ničega, ali ne stoji tvrdnja da ljudi koji su više od dvije-tri godine u vezi ne mogu biti zaljubljeni jedno u drugo.

Onaj dio da ljudi prelako odustaju jedni od drugih, nekad i meni tako izgleda na forumu ili po nečijoj priči, međutim, ne poznajem nikoga tko je tu odluku donio brzo i lako, da bi mi oni s kojima sam dovoljno bliska nakon razvoda rekli da im je žao što se nisu razveli onaj tren kada su prvi put pomislili da se trebaju razvesti.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom