Pogledaj jedan post
Old 27.02.2017., 10:14   #36
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pa bas to pisem posto je bio vec i vidili smo koji je to kapacitet...
i njegova sestra. Ponavljam jako mi je poznat taj mentalitet da se isprda sve zivo pa i to da opet radi cirkusa glasaju za Keruma,al sokole moj onda nema kasnije pljuvati po njemu i prigovarati...

Trazili ste ,dobili ste.
Samo tesko mi je razumjeti iole razumnijeg covjeka da se moze poistovjetiti sa tim da mu takve osobe vode grad.....

Zato govorim da je Opara pravi kandidat,nista on nece biti iznad prosjeka jer nismo drzava za cuda al barem je covjek PREZENCA kako bi mi dole rekli i nije te sram kada pogovori....jer ipak feta prsuta i pricanje pizdarija nije manir jednog gradonacelnika...ma koliko otisli moralno u qurac zadnjih godina...

Opet se reda treba znat.......Kerumu kao poduzetniku di je on sef sebi i svojim OK, al da on okolo zastupa gradjane Splita.....jbg..ne uklapa mi se u viziju toga zadatka.
Opara je najozbiljniji kandidat, to priznajem. Djeluje kao normalni i odmjereni čovjek.
Ali imam dojam da će ga najvjerniji glasači HDZa izdati. Kerum ga podmuklo i populistički napada na pitanju križa i krivog podrijetla.
Tako smo došli do toga, da se trebaš ispričavati zbog toga što ne dolaziš iz Dalmatinske Zagore ili Hercegovine. Nemoj podcijeniti ulogu Bujanca. Taj mu daje mnogo medijskog prostora.

Žalosno je gledati kako su "Vlaji" i Hercegovci skloni dati glas seljačinama poput Keruma. Time samo potvrđuju predrasude o stanovnica tog podneblja. I onda se pitaju zašto se Tomić sprda sa njima. Ako opet glasaju za Keruma i treba im se rugati, jer bi onda potvrdili te predrasude.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom