Pogledaj jedan post
Old 22.04.2017., 18:44   #94
a kak ti znas jesam li ja doktor ili nisam? ako ti mozes tvrditi da ja izmisljam o vlastitom zivotu, tako ja mogu tvrditi i da si ti sociopat. a salevart je objasnjavao taj fenomen, isto sto sam i ja radila, samo ste mene 'napali' kako 'opravdavam' varanje a njega ne, mora da je seksizam u pitanju. ide ruku pod ruku sa flegma stavom oko nasilja nad zenama.

ja sam dala hrpu informacija, zovi to argumentima (ja ih ne zovem tako jer se nisam raspravljala vec iznijela samo vlastito iskustvo), a to sto ti to zoves 'izostankom' istih me ne zanima. tko zeli vidjeti vidjeti ce, tko nece nece. ja sam ok i sa razlicitim razmisljanjima, nije mi problem cut sto vi mislite pa ne vidim gdje sam ja to ikog napala. puno toga je do vaseg citanja nego do mog osjecanja, mozda pisem na odredjeni nacin koji vam ne pase i to je ok.

sve sto si meni reko tipa 'nemres ti kontrolirat ko ce kaj rec i ko ce odgovorit' tak mos i sebi to procitat sad. imam pravo simpatizirat i reagirat kad si bezobrazan prema dire dawn. ne brijem si da ce utjecat na tvoje ponasanje ali osjecam odgovornost da nesto kazem.

vise nemam sto za dodat na ovu temu (sjecate se bilo je varanje lol) pa vas moram napustit.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom