Pogledaj jedan post
Old 07.07.2017., 23:48   #6206
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
Moja vjenčanica je Millanova, najam je 3000, zato što sam je kaparila kad je bila akcija u salonu..Zasad sam zadovoljna, vidit ćemo kako će biti na dan vjenčanja.



Po mom iskustvu proba vjenčanica po ST, jedino bih preporučila salon Lipoto moja i Glamour sposa. Još sam kontaktirala La Perlu i Vesnu sposu i toliko bahate radnice ne bih nikome preporučila. Prvo su me iz La Perle kontaktirali da potvrde termin za prvu probu, a onda su mi poslali poruku: "Ukoliko vam se pri kraju probe ni jedna vjenčanica ne sviđa, proba se plaća u iznosu od 75 do 150kn." Meni je toliko skoči živac, nisam mogla virovati, zvučalo je kao ucjena. Ma taman da su im od zlata, svile i kadife, ne bi radi tog pristupa uzela kod njih vjenčanicu nikad. Užas!

A Vesna sposa...i to je slučaj. Kod njih sam osobno svratila raspitat se, a prodavačica se toliko uzdigla dok mi je pojašnjavala: "Kod nas se pronalazi vjenčanica, iz našeg salona ne izlazite bez da vam se išta ne svidi...". I naravno da se isto plaća proba, jer "Morate shvatiti da mi odvajamo vrijeme za Vas, a svako vrijeme se plaća"

Tako da sam odje*ala ta dva razvikana salona i bila na probi u gore navedenim salonima. Vjenčanice su im izvrsne, a prodavačice su izrazito strpljive i susretljive (s obzirom da ne naplaćuju tu moju probu)..


Vidis ja sa Glamour Sposom imam skroz drugacije iskustvo 🤦🏼‍♀️
Doduse ne sa zenama koje rade vec sa vlasnicom voditeljicom sta li je vec. Svaka vjencanica koju san probala (a bile su 2 koje su mi stvarno bile predivne), ona bi se pojavila iza mene i za svaku ali doslovno svaku govorila kako je to haljina mojih snova i da izgleda da je sivana upravo i iskljucivo za mene, a skidala je vjencanice s mene brzinom munje, i sve vjencanice koje san probala se nakon toga sta san ih skinila nisu spremale vec su visile u kabini oko mene [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rozalitaaa is offline  
Odgovori s citatom