Pogledaj jedan post
Old 25.08.2017., 15:53   #124
Quote:
K-pax kaže: Pogledaj post
Mi platili konzultanta. Za isti rezultat.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
Mi smo platili 5.000 kuna Goodwill Consulting tvrtki, jednom i nikad više, do njih smo došli na preporuku kolege (koji isto nije dobio sredstva). Nismo prošli, ali ono što je najgore u cijeloj priči je što su oni doslovno 80 posto mog teksta c/p, a jedino što su dodavali su mjesto gdje se tvrtka nalazi i slično. Dok sam bio na dva sastanka, sve je bilo divno i krasno i govorili su da gotovo sigurno dobivamo sredstva, a na kraju ništa. Uzimaju i postotak od sredstava i ok, ali ono što me najviše ljuti je ta nesposobnost, tj. naprave c/p i gotova priča.

Uglavnom, mislim da je ovo baš precijenjeno, jer se naplati nešto što ne vrijedi ni 200 kuna, realno bili su gotovi s ''pisanjem'' projekta za sat-dva. Svatko od nas može c/p stvari, ali koja je onda poanta toga. Ovakvi primjeri naravno štete onima koji rade maksimalno dobro posao. Ubuduće ako ćemo se i javljati na neke natječaje, svakako ćemo gledati da izbjegnemo konzultante, jer bolje da sami napišemo, a za provedbu se već netko lako angažira. Baš mi je žao što smo odabrali ovu tvrtku, jer možda bi s drugom bolje prošli, ali i to je dobra škola.
veto99 is offline  
Odgovori s citatom