Pogledaj jedan post
Old 02.11.2017., 09:53   #144
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Takav dojam postoji samo među nekolicinom glasnih internet bojovnika koji, kada ih upitaš za argumente kojim bi potkrijepili svoje dojmove, najednom postaju jako tihi i šutljivi.

S tobom se ne može argumentirano raspravljati, jer si trolčina. I to loša prema mom mišljenju. I zato na tvoje "upite" u većini slučajeva ne odgovaram.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ne garantira papir i struka cast i postenje.
Poštedi me patetike. Mi ovdje ne komentiramo o njegovoj časti i poštenju, nego kompetencijama za teme o kojima jako voli lamentirati pred svekolikim hrvatskim pukom.

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Gledao sam onog Matu Rimca kod Stankovića.
Ma znao sam da leže kad je rekao da mu je važniji utisak i znanje od diplome.
Kaže, zaposlio od prve jednog kandidata koji se na razgovor za zaposlenje dovezao električnim biciklom koji je sam napravio iako nije imao diplome.

A onda se hvali da zapošljava 110 inžinjera i to velik broj stranaca.

E pa sad ti njemu vjeruj
Ma kaka... i on i svi drugi koji to pokušavaju prodati. Baš me zanima šta bi on i svi genijalci slični njemu rekli da im netko pokuša uvaliti doktora bez diplome da ih samo pregleda i prema potrebi prepiše kakvu terapiju... ono - nema mali diplomu, ali je prirodno nadaren. Pogađa dijagnoze čim te vidi
Vjerovatno ne bi ni tabletu popili koju bi im takav prepisao.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom