Pogledaj jedan post
Old 20.12.2007., 14:33   #3
osobno ne doživljavam i ne dotiču me se te marketinške i ine kerefeke oko Božića i blagdana općenito.

ja sebi lijepo isplaniram dan, tko želi se ubiti pripremaćuji brdo hrane nek se ubije... zapravo netko u tome uživa, kao što ja npr. ne uživam. zato to i ne radim.

lijepo mi je što sam doma, što je ne radni dan, i mogu u miru ujutro popiti kavu sama sa sobom, posexsati se s mužem, pa opet malo ležuckati, poželjeti drugima dobro i što meni drugi žele dobre želje... jer zapravo to kolektivno jako rijetko činimo. i svi su bar prividno dobre volje ili bar pokušavaju biti, i ne biti otresiti.

što se tiče darivanja, s tim ja nemam problema, jer ja tako ionako darujem ljude tokom cijele godine... kad vidim nešto što im treba ili ćemu će se veseliti. s tim mi apsolutno nema veze jel božić, ne božić ili whatever.
kad imam darujem kad nemam... pa meni su i dobre želje dar, poljubac, poklonjeno vrijeme, posjet.

ana117, daruj novce onim kojima misliš da je potrebno i boli te kifla kaj će familija, ili netko drugi reći. mogu se samo ugledati na tebe. ali i te novce daruj od srca, a ne zato da bi 'napakostila' onima za koje misliš da im 'moraš' kupiti dar.
__________________
"... now I'm here, think I'll stay around around around..."
(c) queen
zordi is offline  
Odgovori s citatom