Pogledaj jedan post
Old 04.10.2010., 20:12   #77
Quote:
Gospa Sinjska kaže: Pogledaj post
Isuse boze...rijeci ne mogu opisati koliko je ovo krivo.
Gladovanje, se ne postize apsolutno nista od ovoga sto navodis. Dapace, uzasno je nezdravo.
Balansirana i umjerena ishrana uz redovitu fizicku aktivnost je jedini zdravi nacin zivota.
Ako je covjek ozbiljno bolestan, treba modificirati ishranu (po mogucnosti preci na makrobiotiku), ali nikako gladovati. Da gladovanje dize imunitet...koji klasik...

Usput, cijeli tvoj post mi uzasno slici na najobicniju reklamu. A koliko ja znam, to na forumu nije dopusteno.
A kako ti znaš da je to sve krivo, i to jako

Kako znaš da se ne postiže ništa ?? Jesi možda ti postio pa znaš iz 1. ruke da je to ništa ?
Koliko si dugo gladovao (postio, jer se uvijek konzumiraju čajevi i povrtni, a mogu i voćni sokovi) - 7, 14, 21, 28, 36 ili možda čak 42 dana, kada tako samouvjereno govoriš kako je sve to totalno krivo i da se postom ne postiže baš ništa ??!!
Dapače, da je nezdravo ??!!

Jesi možda razgovarao s nekim tko zna ponešto o tome ? Po mogućnosti pametnijim od tebe ??? Ili možda s nekim tko je prošao to, pa si iz 1. ruke čuo što se događa ??

Ne kužim zašto ljudi tako olako govore neke stvari, napamet, bez iskustva i ikakvog znanja ....

Inače, ja o tome govorim iz vlastitog iskustva, i to debelog iskustva. I niti jedna jedina riječ nije bez podloge u vlastitom iskustvu, jer sam sama sve to prošla.
A uz to sam užasno puno čitala o tome, razgovarala s vrlo stručnim osobama i drugima koji su to prošli....

Što se drugog dijela tiče - apsolutno se slažem s tiobom (o prehtrani).

Post sam napisala, jer vidim da ima zainteresiranih ljudi. A o tome valja nešto i znati, ako se netko želi upustiti u to ....
SVJETLOST 9 is offline  
Odgovori s citatom